Etek Mevsimi

14.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Etekler her yaz olduğu gibi 2018 ilkbahar yaz sezonunda da kadınların en sık tercih ettiği parçalar arasında. Sıcak havalarda çalışma hayatı ve şehir temposuna ayak uydurmada en büyük yardımcılarımızdan birisi olan etekler ile sen de günlük stilini bir sonraki seviyeye çıkartmak ister misin? O halde 2018 ilkbahar yaz sezonu trendlerine uygun etekleri DeFacto koleksiyonu ile keşfetmeye ne dersin?


Cesur Çizgiler
2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarında öne çıkan trendlerden birisi de çizgiler. Farklı renklerde ve farklı kalınlıklarda tercih edilen çizgiler modada cesur seçimleri yapan kadınların ilk tercihleri arasında. Özellikle asimetrik çizgilerin yükselişe geçtiği 2018 ilkbahar yaz sezonunda DeFacto renkli çizgili pilili jarse etek günlük stilinde kurtarıcın olmaya aday! Rengarenk çizgileri sayesinde birçok farklı üst ile kombinleyebileceğin renkli çizgili pilili jarse etek bütün yaz ilk tercihin olacak!

Eskimeyen Klasik: Puantiye
Puantiye deseni özellikle 1940’larda ve 1950’lerdeki pin-up stilinin yükselişinden beri moda dünyasının vazgeçilmezleri arasında. Klasik ve sade stili tercih eden kadınların severek kullandığı puantiye desenleri 2018 ilkbahar yaz sezonunda da revaçta. Sen de sevilen trendi yakalamak istersen DeFacto etek ucu dantel detaylı puantiyeli etek ile günlük stiline renk katabilirsin. Kombinini karmen yakalı beyaz bluz ile tamamlayarak gittiğin her yerde şıklığın ile göz doldurabilirsin.

Monocolor Etkisi
Modaya biraz olsun ilgi duyan birçok kadının büyük bir hayranlık ile izlediği kombinlerdendir monocolor yani tek renkten oluşan kombinler. Sen de günlük stilinde monocolor kombinlerle oynamayı sevenlerden misin? O halde DeFacto pilili etek ve volan detaylı yeşil bluz ikilisi tam sana göre! Aksesuarlarında yeşilin farklı tonlarını tercih ederek kombinine hareket katabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonu trendlerini birbirinden şık ve konforlu etekler ile yakalayabilmen için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar