İlham:İstanbul Fashion Week

21.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz sonundan itibaren yeni sezon hakkında fikir edinmeye başladık.Moda dünyasından ve moda başkentlerinden yeni sezon trendlerini takip etmeye çalışıyoruz. Dünya çapında gerçekleşen moda haftalarından sonra,İstanbul Fashion Week kapsamında Özgür Masur,Raşit Bağzıbağlı,Zeynep Tosun,Özlem Süer,Mert Erkan gibi ünlü modacıların tasarımları ve yeni sezon trendleri hakkında fikir sahibi olmaya başladık bile. Öne çıkan renkleri, aksesuar trendleri,desenleri ile rengarenk,hareketli ve stil sahibi bir yeni sezon bizleri bekliyor. İstanbul Fashion Week moda haftasını mercek altına aldık ve sana ilham olacağını düşündüğümüz parçalarla ve DeFacto’nun Yeni Sezonundan seçtiğimiz ürünlerle kombin alternatifleri oluşturduk. İncelesene!Sonbahar Rengi:Sarı
Sonabaharın simge renklerinden sarı tonlarına bu sezon oldukça sık rastlayacağız. Podyumda da bunun örneklerini gördük. Sarı fırfırlı elbise gece tercih edilebilecekken,polo yaka detaylı sarı elbise ise günlük kombinlerinin vazgeçilmezi olabilir!

Derin V Yaka Elbiseler
Yine sezonun trendlerinden olan geniş v yakalı elbise modelleri en göz alıcı modellerdendi. Sezonun rengi yeşil tonundan olan saten elbise ya da mavi geniş yakalı elbise gece davetleri için tercih edilecekler listesinde olmalı.Gümüş rengi ayakkabı seçiminle kusursuz bir kombine imza atabilirsin.

Bol Kesim Pantolonlar
Son sezonların trendi bol kesim pantolonlar yeni sezonda da oldukça kullanılacak gibi duruyor. Rahatlığı ve stil sahibi duruşuyla kombinlere elit ve cool bir hava katan bol kesim pantolonlara sonbahar gardırobunda da yer açmalısın.

İstanbul Fashion Week etkinliğinden senin için ilham olabilecek modelleri derledik, DeFacto’nun Yeni Sezon parçaları ile de alternatif önerdik.DeFacto koleksiyonlarından edineceğin parçalarla sen de kendini podyumda hissedebilirsin!

En son yazılar