Trend Alarmı: Kapüşon

18.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yağışlı havaların en sevilen detayı; kapüşonlar! Sonbahar aylarında sokak stilinin vazgeçilmezleri arasında yer alan bu detay eklendiği her kıyafete bambaşka bir enerji katıyor! Bu sportif detayın şıklığının yanında yağmurdan koruması da cabası! Şemsiye taşımayı sevmeyenlerin yakın dostu kapüşonlu parçalar DeFacto koleksiyonunda, bizimle beraber incelemeye var mısın?


Yoğun şehir hayatında tercihimiz rahat ve şık parçalardan yana. DeFacto kapüşonlu uzun mont sade ve klasik modeli sayesinde birçok farklı stile uyarlanabilecek kullanışlı bir parça. Biz desenli şal ve can alıcı kırmızı ruj ile kombinledik, senin tercihin ne olurdu?

asimetrik erkek kazak

erkek kırçıllı bere
erkek kırçıllı bere

Mevsimin trend renklerinden toprak tonlarının gücünden faydalan! Sade ve çarpıcı bir görüntü için doğanın renk skalasını kombinlerine aktar, şehrin sokaklarına karış! Kahverengi kapşonlu şişme montu haki rengi DeFacto basic çanta ile bir arada kullan tarzın konuşsun!
asimetrik erkek kazak
asimetrik erkek kazak
siyah erkek kemer
Sonbahar için senin favori kapüşonlun hangisi? Herkesin zevkine uyacak kapüşonlu parçalar DeFacto koleksiyonunda, keşfetsene!

En son yazılar