Yeni Yıl için Hediye Önerileri

19.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Aralık ayının yarısını ardımızda bıraktıktan sonra hepimiz elimizde kalem kağıt yeni yıl için hediiye ne alsak diye kara kara düşünmeye başladık. Hediye listesini hala tamamlamayanlar varsa diye DeFacto koleksiyonundan seçtiğimiz birbirinden güzel ürünler ile sana yeni yıl hediye önerileri hazırladık. Hadi, hediye önerilerimize DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?


İçinizi Isıtacak Hediyeler
Yeni yıl hediyesi olarak en yakın arkadaşına sıcacık bir pijama takımı almaya ne dersin? Yetişkinler için pijamalardaki son trend tulumlar! Arkadaşına DeFacto Snoopy lisanlsı pijama tulumu alarak uykusunda bile trendleri yakalamasını sağlayabilirsin. Eğer daha büyük bir şeyler almak istiyorsan tulumun yanına yumuşacık Snoopy lisanslı sabahlığı da eklemeni öneririz!

Moda Severlere Yenilikçi Hediyeler
Hepimizin hayatında cesur moda tercihleri ile kafalara kazınan birileri vardır. Eğer moda dediğinde hemen aklına gelen bir arkadaşın varsa sıradaki hediye önerilerimiz tam sana göre! DeFacto L#L baskılı sweatshirt diğer sweatshirtlerden çok farklı! Üzerindeki baskılar özel teknolojisi sayesinde karanlıkta parlıyor! Böyle orjinal bir sweatshirte eminiz ki arkadaşın da bayılacak! L#L baskılı sweatshirtü şeffaf ayakkabılarla tamamla arkadaşın sokakların en orjinal kızı olsun!

Büyük Etkili Küçük Hediyeler
Sevdiklerine kıyafet almak istemiyorsan tercihini aksesuarlardan yana kullanabilirsin. Mesela şık bir atkı, güzel bir şapka ya da severek kullanabileceği bir çanta! Şık çantaları sevenlerin bayılacağı DeFacto aksesuar detaylı çantayı ile suni deri eldivenler ile tamamlayabilirsin. Bu şık ikili ile sevdiklerinin gardırobuna yepyeni bir soluk getirmeye ne dersin?

Yeni yıl hediyesi olarak hem vermek hem de almak isteyebileceğin her şey DeFacto koleksiyonunda. Yüzlerce seçenek ile her bütçeye uygun hediyeler bir tık uzağında. Hadi keşfetsene!

En son yazılar