Akrep Burçlarına Özel 4 Stil Önerisi

01.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Burçlar kuşağının intikamcı ve ihtiraslı akrepleri moda dünyasında devleşiyor! Herkesin düşmanı olmaktan ve şerrinden korktuğu bu burcun stil konsundaki rafine zevkleri ile henüz tanışmadıysanız kesinlikle bir akrep burcunu tanıyorum dememelisiniz. Çünkü onun ilham verici stili hayatta bakışının kusursuz bir yansıması olarak sizi çok şaşırtacak.30102014-blog-akrep-içerik1. Kesin ve Nettirler.Bir akrep burcu diama kesin ve nettir. Onun ağından en son duyacağınız şey kesinlikle "keşke" dir. Bu yüzden bir gün pişman olup dönecek diye beklediğiniz birisi varsa boşa beklemeyin bizden söylemesi.. Onların bu kesin duruşları stillerine ise yine net renkler ve parçalarda karşımıza çıkıyor. Elbiseler, takımlar onların netliğini en iyi yansıtan parçalardandır.
2. Onlar daima önder giderler, bize onları takip etmek kalır.Yeniye ne kadar sıcak bakıyorsunuz bilmiyoruz sma bir akrep için yeni olan iyi olandır. Siz bu neden benim aklıma gelmedi diye düşünürken o çoktan onu dolabın arkalarına yollamış ve yeni bir şey denemeye hazırdır. Son dönemin space trendinide belkide ilk onlardan duyarsınız... Size ise onları takip etmek kalır.
3. İddialı ve cesurdurlar.Bir akrep size ne diyorsa odur. Onunla tartışmayı bırakın ve dediğini yapın deriz. Çünkü onlar ne istediklerini bilirler ve herkese göstermekten çekinmezler. Bu yüzden en iddialı parçaları taşırken bile asla bir dakika tereddüt etmezler ve kıyafetlerinden çok o kendine güvenlerini ağzınız açık izlersiniz. Kısa eteklerin ya da iddialı pantolon modellerinin onlar giydiğinde bir başka durması hep bu yüzden...
4. Herşeye rağmen çok komik ve neşelidirler.İntikamcı, ketum yada ihtiraslı... Kim ne derse desin akrepler çok neşelidirler. Onların yanında asla sıkılamazsınız. Onların sözlüğünde böyle bir kelime yoktur. Bu yüzden giyinmek de onlar için bir eğlencedir. Her an sizi şaşırtacak sürprizler ile karşınıza çıkmaları muhtemeldir! Hele de aklına bile gelmeyecek renklerde ki montlar ile!
Akrep burçlarını sevmek için onlarca sebebimiz varsa onların stillerini takip etmek içinde bir o kadar nedenimiz var ! Onlar modanın cesur ve tutku dolu ruhu olmaya devam ettikçe kesinlikle çok özel trendler bizi bekliyor demektir. Bu trendlere ayak uydurmak için ise DeFacto dolabı!

En son yazılar