Tatil Zamanı: Akdeniz Seni Çağırıyor!

20.03.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kışı geride bırakırken yaz tatili hayallerimizde şimdiden başladı! Sımsıcak bir yaz için tatilini nerede geçireceğine kimimiz karar vermiş olsak da güzel bir Akdeniz tatilini yeri başka! Hala nereye gitsem diyenler için işte Akdeniz’in sıcak mı sıcak keyifli mi keyifli eğlenceli mi eğlenceli tatil alternatifleri!20032015-blog-icerikGurme Bir Tatil: İtalyaYaz tatili denilince deniz kum güneş üçlüsüne kim hayır diyebilir? Sımsıcak kumlar, berrak masmavi deniz ve tabii ki üstümüzde parlayan güneş! Yaz tatilinin keyfini kumsalda çıkarmak isteyenler için Akdeniz’in romantik ülkesi İtalya çoktan hazır bile! İtalya sahillerinde gündüz denizin ve güneşin keyfini çıkarabilir, akşamları ise İtalyan yemekleri ile kendinizi şımarta bilirsiniz. Ve tabii ki İtalya’nın Akdeniz ruhuna uyan chino pantolonlar, basic etekler ve en rahat parçalar İtalya tatilinizin başköşesinde yer alacak parçalar!
Eğlencenin Başkenti: KıbrısEğlence denilince aklınıza ilk neresi geliyor? Eğlencenin başkenti Kıbrıs yarım saatlik bir mesafede eğlenceleri ile bizi yaz için davet ediyor. Denizin keyfini çıkaracağını gündüzleri bir kenara bırakın, çılgın eğlenceleri, sınır tanımaz gösterileri ve iddialı Showları ile eğlenmeye doymak isteyenlerin tatil adresi bu sene Kıbrıs olacak. Sizde eğlenmeye hazırsanız, en şık ve en rahat elbiselerinizi hazırlayın! Sabaha kadar dans etmeye hazır mısınız?
Mistik Bir Gün: FasPeki ya bunların hepsini bir kenara bırakıp kültürle dolu romantik bir tatil yapmaya ne dersiniz? Mistik atmosferi, etkileyici renkleri ve büyüleyici mimarisi ile Fas Akdeniz’in yıldızı olarak sizi bekliyor. Eşinizle farklı bir yolculuğa hazırsanız Fas’ın çarpıcı dünyasına bayılacaksınız. Fas’a özgü yemeklerden, dinginlik veren müziklere kadar her şey sizi bambaşka bir dünyaya götürecek. Fas’ın atmosferine uyum sağlayacak mercan rengi parçalar, turkuazlar ve mint yeşilleri bu yolculukta sizi yalnız bırakmayacak!
Yaz tatili için hazırlıklar valiz ile başlar! Her tatil için en rahat parçalar tabii ki bu yaz da DeFacto Dolabı’nda senin için hazır!

En son yazılar