Denim Çılgınlığı Sürüyor!

19.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
DeFacto, fark yaratan denim koleksiyonuyla tüm bakışları üzerine toplamaya devam ediyor! 2017 ilkbahar yaz modasının en güçlü parçası olan denimler DeFacto’da yepyeni bir ruha sahip oldu. Trend nakışlı denim pantolonlar, işlemeli denim gömlekler, yırtık pantolon modelleri, boyfriend kesimler derken yılın hit kalıpları ve hit desenleri denim koleksiyonlarını canlandırdı. En yeni denim parçalar ve onlara yakışan sneakerlala karşınızdayız!


Kim demiş Denim Sadece Pantolonda Olur Diye?

DeFacto yaparsa denim her üründe mükemmel olur! Denim gömlek modelleri artık erkek dolaplarından çıkıp kadın dolaplarında da hükmüne devam ediyor. Yalnız önemli bir konuya değinmek istiyoruz. Yazın trend görünümü için denim salopetlere muhakkak sahip olmalısın. Erkekler de sırt detaylı gömleklerle tüm bakışları üzerlerine toplayacak.

Beyaz Denimle Sokağın Yıldızı Sen Ol!

İlkbahar yaz modası için bir diğer olmazsa olmaz denim parça da beyaz Jean pantolonlar! Kadınlar için özellikle minik çiçek nakışlı denim modelleri ön sıralarda. Feminen dokunuşlara sahip skinny beyaz denim pantolonu kesinlikle sokak stilinde kullanmalısın. Erkekler de lacivert denim gömleklerini beyaz denim pantolonlarla kombinleyerek cool görünümü yakalayabilirler.

Beyaz Sneaker Tüm Denimlere Çok Yakışıyor

Gelelim bir başka yıldıza. Beyaz ayakkabının spor ve cool görüntüsü DeFacto’da seni bekliyor. Tüm denim kombinlerinde uyum sağlayacak beyaz sneaker modellerinde kadınlar için sezon trendi nakışlar mevcut. Erkekler de topuk kısmındaki kontrast detaylı beyaz sneakerlarla baharın tadını çıkarabilir.

Denimin kurallarını DeFacto belirliyor! Trendlere hakim denim kombinler yapmak istiyorsan online mağazada keşfe çıkabilirsin!

En son yazılar