Rahat ve Şık Hamile Stili

22.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Hamilelik döneminde stilinden vazgeçmek istemiyor musun? Rahatlığın ön planda olduğu şık kombinlerle stilini yansıtabilirsin. Stil sahibi bir hamilelik yaşamanın yolu sade ve şık parçalardan geçiyor. Salopetler, gömlekler, bol elbiseler… Rahat ve şık bir hamile stili için ihtiyacın olan her şey DeFacto Koleksiyonunda keşfetsene!


Çabasız Şıklık
Eğer giyeceğin şeye fazla kafa yormak istemiyorsan tercihini basic parçalardan yana kullan. Uzun tunik gömlekler, salaş kazaklar ve tişörtler senin için ideal. DeFacto hamile gömleğini ve işlemeli hamile pantolon ve spor ayakkabılar ile kombinle. Çabasız şıklığı hamileyken de yakala!

Rahat Şıklık
Hamile kıyafetlerinin en çok tercih edilen modeli selopetler. İster elbise olsun ister tulum kot selopetler hamileyken rahat ve şık stili isteyen kadınların en büyük yardımcısı. Konforlu tasarımları ve modası geçmeyen klasiklerden olması onları çok daha popüler yapıyor. Biz DeFacto hamile selopeti renkli spor ayakkabılarla kombinledik, beğendin mi?

Trendlere Uygun Şıklık
Hamileyken de trendlerden vazgeçemiyor musun? Sezonun önemli trendlerini bir arada barındıran DeFacto kareli hamile tunik tam sana göre! Nakış işlemesi ile zenginleştirilen hamile kareli tuniği DeFacto sırt çantası ile kombinle, gittiğin her yerde tarzın konuşulsun!

Hamile stilini tamamlamak için ihtiyaç duyduğun her şey DeFactokoleksiyonunda, hadi keşfetsene!

En son yazılar