Sezonun En Trend 3 Deseni

22.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Her sezon birbirinden farklı desenler ön plana çıkıyor. Modayı sürekli eğlenceli tutmanın en basit yolu desenleri eğlenceli tutmaktan geçiyor. Kimi zaman flamingolar, palmiye yaprakları gibi renkli ve canlı desenler yükselirken kimi zaman da asla modası geçmen çizgiler, leopar desenleri…Kareler, çizgiler, çiçekler…. Envai çeşit desenlerden bu sene trend olan sence hangisi? Cevap için DeFacto koleksiyonu ile hazırladığımız yazıyı okusana!


Klasik Çizgiler Modernleşti
Modanın eskitemediği ender şeylerden birisi klasik çizgili deseni. Tahtını kimseye kaptırmayan çizgiler bu sezon daha modern bir şekilde karşımıza çıkıyor. Artık kalem gibi düz çizgiler değil farklı formlardaki çizgilere yöneliyoruz. Biz modern çizgiler için DeFacto çizgili tuniği seçtik beğendin mi?

Doğadan Gücünü Alan Desenler
Leopar deseninin modası geçebilir mi? Hiç sanmıyoruz! Her sezon karşımıza çıkan bu desen artık sadece frapan stil ile anılmıyor. Doğru parçalar ile sokak stiline leopar desenini kolayca adapte edebilirsin. DeFacto leopar desenli kemerli hırka ve uzun kollu bluz sonbahar aylarında günlük stilin için favori ikililerinden olacak!

Gardırobun Çiçek Açsın
Podyumlarda sıkça gördüğümüz çiçek desenleri büyük bir yükselişte. Birkaç sene önce demode deyip geçtiğimiz gül ve karanfil gibi çiçek desenleri altın yılını yaşıyor. Kimonolar bu çiçek deseni trendinin en erişilebilir üyeleri. DeFacto desenli ceket çiçek trendini tam on ikiden vurmanı sağlayacak!

Sezonun gözde desen trendlerinden sen en çok hangisini sevdin? Çizgiler mi, leopar mı yoksa çiçekler mi? Tercihin hangisi olursa olsun aradığın tüm desenler DeFacto koleksiyonunda!

En son yazılar