Sokak Stilinin Favori Rengi: Bordo

22.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Şehir hayatı bizi sarıp sarmalıyor. Büyük şehirlerin yoğun temposu sadece günlük rutinlerimizi değil, aynı zamanda stilimizi de etkiliyor. Öyle ki Dünya’da her büyük kentin kendine ait bir stil oluşturduğu kabul ediliyor. Biz de bu sezon sokak stilinin favori rengi olan bordoyu senin için yazdık. Şehir hayatında ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda, keşfetsene!


Trend Şıklık
Hepimiz modayı seviyoruz, bazılarımızsa modayı çok seviyor! Eğer her çıkan trend benden soruluyor diyorsan bu kombin tam sana göre! Sezonun en sevilen kumaşı kadifeyi diğer trendlerle birleştir, stilin gittiğin her yerde konuşulsun! Biz DeFacto fırfırlı bluzu bordo kadife etek ile kombinledik, sevdin mi?

Ton Sür Ton
Ton sür ton yani bir rengin başka tonlarının bir arada kullanılması son yıllarda oldukça popüler. Baştan ayağı tek renk giymek başarılı uygulandığı zaman nefes kesici sonuçlar ortaya çıkartıyor. İşin sırrı ise doğru tonları yakalamakta. Biz ton sür ton trendi için DeFacto açık yaka gömlek ve yüksek bel pantolonu tercih ettik.

Çarpıcı Şıklık
Sokak stilinde şıklığın ile ön plana çıkmak istiyorsan tercihini trendlere uygun parçalardan kullanmalısın. Omuz detayları bu senenin en öne çıkan trendlerinden birisi, bu trendi bordo ile birleştirerek sokak stiline yeni bir renk katabilirsin. Hadi DeFacto omuz detayları ile zenginleştirilmiş bordo elbise ile klasik ayakkabıyı bir arada kullan stilin konuşsun!

Sokak stilin için hangi bordoyu seçersen seç ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi, keşfetsene!

En son yazılar