iyi Ki Doğdun Koç!

22.03.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Burçlar kuşağının neşesi Koç burçlarını ayına hoş geldiniz! Onlar yüksek enerjileri, bitmek bilmeyen rekabetçi ruhları ve tabii ki sonsuz neşeleri ile hayatımızın en enerji kaynağı… Marsın savaşçı ruhu ile yola çıkan bir Koç’a kim engel olabilir ki? Bu özelliklerini stillerine de taşıyan Koçların dolapları da tıpkı kendileri herkese ve zamana meydan okuyor!2203-blog-icerik
  1. Meydan Okumak Onları Ruhunda Vardır.
Koç burçları rekabet için doğmuştur. Onlar için her şey aslında bir yarıştır ve onlar yarışı asla kaybetmezler. Bunun altında tabii ki kendilerine olan güvenleri gelir. Onlar için olmaz diye bir şey yoktur. Söz konusu giyim olduğunda ise kimsenin cesaret edemeyeceği parçalar ile farklarını ortaya koymaktan asla çekinmezler!
  1. Yorgunluk Biz Sıradan İnsanlara Mahsustur, Onlara değil!
Mars’ın savaşçı ruhu ile hareket eden Koç burçlarının enerjisi asla bitmez. Onlar ekstra bir güç kaynağı ile yaşıyormuşçasına her an her dakika hareket halindedir. Siz tüm gün çalıştıktan sonra eve gidip dinlenmeyi düşünürken onlar spor salonunda 1,5 saat koşmayı planlarlar. Bu enerjileri onlara fit ve sportif vücutlar olarak döner. Onlarda bunu hakkını sonuna kadar verir! Dar parçalar onların favorisidir.
  1. Her zaman liderdirler, fark yaratırlar.
Koç burcu insanlarının ruhları kesinlikle liderdir! Uğraştıkları iş ne olursa olsun daima fark yaratırlar. Sırdan ve alışılagelmiş hiçbir şey onların ilgisini çekmez. Koç burcu insanları sıradanı baştan yorumlayacak kadar farklı bir bakışa sahiptir.
  1. Aynı Şeyi İkiciye Yapacak Kadar Zamanları Yoktur!
Koç burçları için en belirgin özelliklerden birisi heveslerinin çabuk geçmesidir. Bir işe başlayıp onda başarılı olduktan sonra hemen heveslerinin geçmesi onların meraklı ve azimli yapılarından kaynaklanır. Onlar yeni olana ve farklı olana âşıktır. Dünyada bu kadar keşfedilecek şey varken, neden aynı işle zaman kaybetsinler ki? Tıpkı dolaplarında aynı ve sıradan şeylerle vakit kaybetmedikleri gibi…
Koç burçlarının enerjisine ve hızına yetişecek koleksiyonları ile DeFacto dolabı sezona hazır! Bir Koç kadar seçici olan herkese sezonun en iddialı modelleri DeFacto’da!

En son yazılar