Stil Sahibi Hafta Sonu Kombinleri

22.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bir haftayı daha arkamızda bıraktık. Son iş gününe yaklaşırken hepimizin aklını kurcalayan bir soru; “Hafta sonu çıkarken ne giysem?” Hafta içinin o ciddi ve yorucu enerjisini unutturacak rahat ve şık, stil sahibi hafta sonu kombinleri hepimizin hayali. Bütün gün oturup ne giysem diye düşünme, DeFacto koleksiyonu ile hazırladığımız Stil Sahibi hafta sonu kombinlerinden ilham al!


Havalar iyice soğumaya başladı. Şık ceketlerle soğuk havaları stil sahibi olarak atlatabilirsin. DeFacto deri ceket ile bu senenin yama trendinden faydalanarak kombinine renk katabilirsin. Deri ceketini sırt çantası ve metal detaylı botlarla kombinle, rahat ve tarz sahibi bir hafta sonuna adım at!

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
erkek kırçıllı bere

Yağışlı havalar etkisini gösterirken kapüşonlu sweatshirtler kafanı ıslanmaktan korusun! Hafta sonu kombinine çok vakit harcamak istemiyor musun? Siyahın gücünden yararlan. Baştan ayağı siyah kombinin ile çabasız şıklığı baştan yaz!
asimetrik erkek kazak
asimetrik erkek kazak
siyah erkek kemer
Hafta sonu için tercihin ne yönde olursa olsun her stile uygun yüzlerce ürün ile DeFacto koleksiyonu yanında! Keşfetsene!

En son yazılar