Star Wars: En Güçlü Stil Kimin?

23.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Gelecek için seçiminizi yaptınız mı? Hangi tarafı seçeceğinize henüz karar vermediyseniz acele edin deriz. Çünkü efsanelerin efsanesi Star Wars beyaz perdede yeniden galaksinin en büyük savaşı için bizi bekliyor olacak. Güç seninle olsun diyen beyaz perdenin en unutulmaz serisinin son filmi dolaplarımızı da etkisi altına aldı!

22122015-icerik

Karanlık tarafın gizemli güçleri dolabına gelsinDarth Vader’ın gizemli dünyasına hoş geldiniz. Siyahların hakimi yeni bir güç savaşı için hazır. Karanlık tarafın güçleriyle dolabını donatmak için sen de hazırsan, siyahların önlenemez hakimiyetine kendini bırak. Siyah kazak modelleri, siyah deri montlar, siyah pantolonlar ve siyah olan tüm diğer her şey karanlık tarafın güçleriyle birleşiyor ve seni modanın en cool tarzıyla sokak modasını belirlemeye davet ediyor.
Aydınlık tarafla içindeki özgür ruhu ortaya çıkarAydınlık tarafın iyiler her zaman kazanır diyen kararlı iyimserliği beyazın ışığında şekil buluyor. Beyazın yükselen aydınlık etkisi senin dolabını da yeniden hayata döndürmek için hazırlanıyor. Beyaz elbiseler, beyaz gömlekler, beyaz kazaklar ve çok daha fazlasıyla beyazın cool, kendinden emin ve sadelikten güç alan kararlı stili seni iyilerin tarafına çekmek için bekliyor.
Yeterince dayanıklı mısın?Galaksinin en büyük savaşı seni bekliyor! Işın kılıçlarının konuşacağı, sert rüzgarların eseceği ve galaksinin yeniden şekilleneceği bir Star Wars için ne kadar hazırsın? Bu çetin savaşa sen koltuğundan katılacak olsan da, bırak derinin asi stili sana eşlik etsin. Hangi tarafın seçersen seç bu sezon güç senin dolabında uyansın!
Star Wars heyecanına send e katıl! Dolabında i her şeyi unut ve DeFacto’nun senin için özel hazırladığı DeFacto Star Wars kombinleriyle bu sezon gücü ele geçir!

En son yazılar