Sweatshirt Kullanma Rehberi

20.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Spor ve rahat seçimler senin tarzın mı? Şıklığından da vazgeçemiyor musun? DeFacto Blog senin ideal parçalarını biliyor: sweatshirtler! Rahatlığından ödün veremeyenlerin ilk tercihi olan sweatshirtlerle artık şık olmak çok kolay! Sezonda yeni bir kimliğe bürünen sweatshirtler sokak stilinde kadınların en çok tercih ettiği parçalar arasında. Trend görünümleri ve seni soğuktan koruyan dokularıyla sweatshirtlerle şık kombinler nasıl yapabilirsin.


Feminen Sweatshirt Kullanımı

Senin stilini çok iyi biliyoruz. Hem feminen duruşu seven hem rahatlığından vazgeçemeyen birisin. DeFacto sweatshirtler de senin için doğru adres demek! İçini ferahlatacak canlı, sarı sweatshirt üzerine feminen rengarenk püsküllü şal takman yeterli.


Siyah Baskılı Sweatshirt Kullanımı

Siyahtan vazgeçemeyen bir rahatlık aşığısın! Siyah baskılı sweatshirt modelleri tam sana göre! Sportif duruşu ve cool görüntüsüyle sweatshirtünü siyah trend sneaker modelleriyle kombinlemelisin. Casual giyimin için en doğru tercihleri yapmış olursun.

Etnik Desenli Sweatshirt Kullanımı

Erkeklere etnik desenli sweatshirtleri çok yakıştırıyoruz! DeFacto’da stil sahibi erkeklerin çok beğendiği sweatshirt modelleri var. Kırmızı şal yaka desenli sweatshirtü ona çok yakışacak kahverengi tokalı trend cüzdanla kombinleyebilirsin.

Erkekler İçin Baskılı Sweatshirt Kullanımı

Üstünde takımının ismi yazılı sweatshirtler mi? Yoksa özgürlüğü anlatan sweatshirtler mi? Senin stilin hangisi? Siyah boyunluk detaylı sweatshirt seni soğuktan koruyacak ve spor bir görünüm sağlayacak. Siyah sneakerlar da sweatshirtünün tamamlayıcısı olacak.

DeFacto Blog, trend parçaları nasıl yorumlayabileceğine dair yeni fikirlerle hep yanında! Sen stilini çeşitlendirmek için yeni DeFacto ürünlerini takipte kal!

En son yazılar