Ağustos Ayı Alışveriş Listesi

16.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Ağustos ayının sıcak günlerinde hepimizin ihtiyacı olan şey rahat ve şık parçalar. Şehir hayatının koşuşturmacası ve yoğun tempolu işlerimizde hepimiz nefes alan doğal kumaşlara ve pamuklu dokulara ihtiyaç duyuyoruz. Yazın son günlerinde 2018 ilkbahar yaz sezon trendlerini yakalamak için son fırsatları değerlendirmeye ne dersin? Eğer cevabın evet ise ağustos ayı alışveriş listen için ihtiyacın olan DeFacto koleksiyonunda, bizimle beraber incelemeye var mısın?

Çiçek desenleri 2018 ilkbahar yaz sezonunda en büyük yükselişi yaşayan trendler arasında yer alıyor. Siyah beyaz, renkli, küçük, büyük… Aklına gelebilecek her türlü çiçeğin yer aldığı 2018 ilkbahar yaz sezonu floral desenleri sevenler için adeta bir cennet gibiydi. Sen de sezonun bu sevilen trendini yakalamak istersen DeFacto çiçek desenli hakim yaka gömlek ve beyaz denim pantolon ikilisinden yardım alabilirsin.

Serin yaz akşamlarında ince bir cekete ihtiyaç duyduğunda denim gömleklerden yardım alabilirsin. Chino pantolonlar ve bermudalar ile kolaylıkla kombinleyebileceğin denim gömleğin ile sokak stilini bir sonraki seviyeye çıkarabilirsin. Kombinini tamamlamak için 2018 ilkbahar yaz sezonunun gözdelerinden birisi olan çorap spor ayakkabılardan yardım alabilirsin.

Ağustos ayında ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda, keşfetsene!

En son yazılar