Stilini Tamamlayacak Trençkotu Biliyor musun?

25.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bu sezon eski bir klasik yeniden tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. 100 yıllık moda geçmişiyle trençkotlar yeni sezonda da bir moda dersi vermeye hazır. Modern bir yorumla yeniden hayatımıza giren modanın bu en keskin stil aktörü, şimdi çok farklı bir yüzüyle bir kez daha trend… Her zamanın en modern klasiği olan trençkotlar için dolabımızda her zaman bir yer vardır diyorsanız bu sezonun en trend modellerine mutlaka bir göz atmalısınız!icerikStil farkıTrençkotlar yeni sezona bomba gibi giriyorlar. Farklı renk alternatifleriyle daha da iddialı olan modellerin başında denizci mavisinin hakim tonu geliyor. Ara bir ton olmasına rağmen bu sezon oldukça iddialı olan bu renk, trençkotlarla birleşince sezona yeni bir yıldız kazandırıyor. Bol ve diz üstü modellerde özellikle baskın bir stil oluşturan bu ikiliyle cool ve günün her saatinde kullanabileceğiniz yeni bir stil ikonu yakalamanız mümkün.
O zaman renk!Trençkotlar kendilerine has çizgileri ve hatta renkleri belli olan parçaların başında geliyor. Ne de olsa bir moda klasiği olmak kolay bir şey değil. Trençkotları bir moda yıldızı hakine getiren ise modern zamana kolay adaptasyonu oldu. Klasik taba rengiyle tam bir şıklık abidesi olan trençkotlar, renkli modelleriyle buna bir de modern tabirini ekliyorlar. Renkli trençkot modelleri özellikle bahar ayalarında şortlardan chino pantolonlara kadar casul kombinlerde dolaplarımızı bir üst seviyeye taşımak konusunda kesinlikle en doğru noktadalar!
Duruşunu gösterTrençkotlar bir klasik olarak da her zaman bambaşka bir havaya sahipler. Taba renginin stil sahibi duruşu, geniş yakalar, klasik kemer detayı ve çok daha fazlasıyla trençkotlar kesinlikle bir klasik! Cool, rahat ve şık bir stili her zaman garanti eden bu parça için sadece şık olmak da yeterli değil. Ultra lüks bir stil konusunda da oldukça iddialı. Etekten pantolona, elbiseden şorta her kombin için tek başına bir yıldız arıyorsanız klasik trençkot modelleri doğal şıklığın anahtarı.
Sezonun kilit parçalarından olan trençkotlar bahar dolapları için hazırlar. Klasikten moderne renkli trençkot modellerinden spor kesimlere kadar stil sahibi tüm dolaplar için aradığı trençkot ise dünyanın modasını bir araya getiren DeFacto Dolabında!

En son yazılar