İndirimden Alınması Gereken 10 Parça

25.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Dolapları yenilemek herkes için büyük bir zevk. Kabul edelim, eskiden sadece kadınlara yorulan keyfine şimdi erkeklerde ortak oldular. Stillerini konuşturmayı seven beyler, indirimleri ve yeni koleksiyonları en az kadınlar kadar takip ediyorlar. Kaliteli bir dolap için ince düşünenlerin en sevdiği zaman ise yıl sonu… Bu yıl da indirim sezonu gelmişken, yıla güzel bir veda edelim diyorsanız o zaman buyurun sizi böyle alalım. Bu yıl bitmeden indirimden alınması gereken 10 parçayı sizin için bir araya topladık!25122015-icerikKadife PantolonKışın en soğuk günlerinde bile hem stil hem de sıcacık bir sarıp sarmalama vaat eden kadife pantolonları seviyoruz. Kadife pantolonların nostaljik havası da onları ayrı bir yere koyuyor. Hazır retro trendi bu kadar revaçtayken bizce kadife pantolonlar bu listeye girmeyi kesinlikle hak ediyor!
Botlar80’lerin kalın kışlık botları bu yıl yeniden trendler listesine girdi. 80’ler popüler kültürünün moda dünyasında ses getirmesinin ardından bu botların da tam bir ekol olduğu gerçek… Lise yıllarına dönmeye hazır olanlar için tozluklar hazırsa şimdi bot zamanı!
HırkalarHırkalar romantik etkileriyle dolaplarımızın en yumuşak huylu parçaları. Onları ister bir etekle isterseniz bir pantolonla isterseniz bir eşofmanla bir araya getirebilirsiniz. Hepsinde soft etkisni koruması bir yana hoş bir şıklık konusunda bizi asla yarı yolda bırakmazlar. Her dolabın olmazsa olmazı bu parçayı yılsonu indirimiyle mutlaka dolabınıza ekleyin!
Kareli GömlekNam-ı diyar oduncu gömlekleri yeniden hayatımıza gireli şunun şurasında ne kadar oldu? Ancak onlara olan tutku ve bağlılığımızdan zerre kaybetmedik. Rahatlıkları ve cool havalarıyla kareli gömlekleri yeniden gündeme getiren hipsterlara teşekkür ederek, gelecek sezonda etkisini hissettirecek bu parçayı dolabımızın yıldızı ilan ediyoruz!
Berelerİşte kışın en sevilen aksesuarı! Henüz havalar yeni yeni soğumaya başlamış, kar henüz kendisini göstermemişken dolabınızda yeterince bere depoladığınızdan emin olun deriz. Renklisinden örmesine, tüllüsünden püsküllüsüne her türlü bere bu kış elinizin altıda olsun!
Yılın son günlerinde bir yeni yıl hediyesi de DeFacto’dan geliyor! Yılsonuna özel indirimlerle ister ikinci ürünü indirimli al, istersen yılın en özel indirimlerinin keyfini çıkar! DeFacto yıl onu indirimi dolabını aştan yaraman için seni bekliyor!

En son yazılar