Mavini Söyle Sana Stilini Söyleyelim

26.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Mavi renk moda âlemini hızla ele geçirmeye devam diyor! Birkaç sezondur devam eden yükselişini bu sezon zirveyle taçlandırmaya kararlı. Kişiliğinde kedinden emin ve cool bir stil taşıyan mavi spor ve casual kombinlerle büyüleyici bir hit yakalamayı başardı. Ayakkabılardan montlara kadar maviye bürünmeye hazırsanız, sezonun yeni kralına merhaba deyin!icerikDeniz mavisini her ne kadar çok sevsek ve yazı hasretle beklerken özlüyor olsak da biraz sıkıldığımız doğru… Bu duruma bu sezon bir son vermek için mavinin en derin tonlarıyla tanışın! Turkuaz mavinin etkileyici tonu kesinlikle her dolabın fresh bir stil için ihtiyacı… Bunu monokrom bluz modellerinin etkiyle güçlendirebilir, zıt renklerin iddiası ile altını çizebilirsiniz. Biraz ışıltıdan yana olanlardansanız sezonun dore ışık oyunlarıyla hareketlenen büyük kolye modellerini deneyebilirsiniz.
Maviyi sadece tonlar ile sınırladığımızı sanıyorsanız çok yanıldığınızı hemen söyleyelim. Çünkü bu sezon kesinlikle parti zamanı ve parlak olan her şey bu sezon moda! Maviyi bu etkinde mahrum bırakmayanlar için parlak kumaşların mavi ile buluşması tam bir stil bombası… Açık maviden laciverte uzanan renk skalasında tek bir tonu bile es geçmeyen ışıltılar mont modellerinden deri ceketlere kadar sınır tanımıyorlar. Mavinin bu en parlak stilinin peşinden gitmeye kararlı olanların tek ihtiyacı olan ise küçük bir not: parlak mavileri kullanmaya karar verdiyseniz kalan diğer tüm parçaların mat ve düz renkler olmasına özen gösterin!
Mavinin sezona damgasını vuran büyüleyici etkisinden partilerin en cool stillerine kadar bu sezon her yer mavinin tonlarıyla buluşuyor. Siz de mavinin keyfini çıkarmak ve sizin için en uygun tonu bulmak için DeFacto Dolabı’na bakmayı unutmayın! Sezonun en yeni mavileri sezonun en yeni koleksiyonlarında sizi bekliyor!

En son yazılar