Pazar Keyfiniz için Konforlu Ev Giyimi Önerileri

27.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Soğuk havalarda evde oturup kahvenizi yudumlamak gibisi yok değil mi? Pazar keyfini en üst seviyeye taşımak için birbirinden konforlu ev giyim önerilerini senin için derledik. Pazar keyfini maksimum seviyeye taşımak için DeFacto koleksiyonuna göz atmayı unutma!

İçini ısıtacak Disney lisanslı sabahlığı geceliklerin ve pijama takımların ile beraber kullanabilirsin. Ya da son senelerde çok moda olan pijama tulumlarla beraber kullanarak sıcacık bir pazar günü geçirebilirsin! Lisanslı sabahlık ile sırtını soğuktan korurken ev ayakkabısı ve havlu çoraplar ile de ayaklarını korumaya ne dersin?

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
erkek kırçıllı bere

Erkek pijamalarının vazgeçilmezi olan kareli desenler! DeFacto pijama takımı baskılı tişörtü ile bu klasiğe modern bir yorum katıyor. Kalın sabahlık ve hırkalar ile beraber kullanarak pijama takımını mevsime uygun bir hale getirebilirsin. Havlu çorap ve örgü detaylı terliklerini de giy, pazar keyfini en üst seviyeye taşı!
asimetrik erkek kazak
asimetrik erkek kazak
siyah erkek kemer
Sıcak ve şık bir pazar günü için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağunda, DeFacto koleksiyonunda. Hadi, keşfetsene!

En son yazılar