Rahat ve Sıcak Kazaklarla 3 Adımda Kış Stili

27.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Havalar iyice soğumaya başladı, hızla gelen dondurucu soğuklarda stilinizden ödün verme! Trendlere uygun kazaklarla günlük stilini bir üst seviyeye taşı. Metal detaylar, oversize kesimler, asla eskimeyen balıkçı yakalar... Senin kazağın hangisi? Seçiminiz hangisi olursa olsun DeFacto koleksiyonunda her zevke uygun onlarca kazak bir tık uzağında!


Kazak ve Etek Uyumu
Hani hep deriz ya etek ve bluz şıklığı diye, doğru parçalar ile kazak ve etek uyumu da en az etek bluz ikilisi kadar başarılı bir kombin olabilir. Farklı dokuları bir arada kullanarak kazak ve etekleri bir arada başarı ile kombinleyebilirsin. Triko kazaklarınız ile süet, kor ve kadife gibi farklı dokuları bir arada kullanmayı deneyebilirsin. Biz DeFacto kuş gözü detaylı kazak ile turuncu kısa eteği bir arada kullandık, beğendin mi?

Oversize Trendi
Son yılların en büyük trendlerinden birisi de oversize kesim trendi, bu trend sadece kazaklarda değil, aynı zamanda tişört, ceket, sweatshirt gibi parçalarda da oldukça revaçta. Spor stille mükemmel bir uyuma sahip olan oversize kesim parçalar çabasız şıklığın anahtar paraçalarından birisi. DeFacto çift taraflı giyilebilen triko kazak ve kareli pantolon ikilisini botların ile tamamla ofis kombinlerinde çabasız şıklığı baştan yaz!

Balıkçı Yaka Klasiği
Kazak modasında trendler sürekli değişse de klasik modeller baki kalıyor. Balıkçı yaka kazak klasiği de bunlardan birisi. Her stil ile uyum sağlayan bu demirbaş soğuk havalarda hepimizin vazgeçilmezi. Bu klasiği dengelemek için kombininde trend parçaları tercih edebilirsin. DeFacto degaje yaka kazak klasiğini püskül detaylı trend denim pantolon ile kombinle, girdiğin her ortamda stilin konuşulsun!

Sezonun en trend kazak modelleri yüzlerce model ve renk seçenekleri ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar