İyi ki Doğdun Balık!

27.02.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Romantik ve naif yapıları ile tanınan balık burçları yeni yaşlarının keyfini çıkarıyorlar. Stillerini de ruhlarının naif bakışı ile şekillendiren balıkların dolapları da en az kendileri kadar özel ve ince düşünülmüş parçalardan oluşuyor.balik-icerik_2702-02
  1. Güzel Bakışların İnsanı
Eğer bir yerde güzel bakışlardan söz ediliyorsa orada kesinlikle konu balıklardır! Onlar buğulu ve içen bakışları ile herkesi kendilerine hayran bırakırlar. Türkan Şoray bakışının en kusursuzunu görebileceğiniz balık burçları, bunu özelliklerini öne çıkaracak parçaları sıkça kullanırlar. Siyah gizemli bir kombin onlar kadar kimseye yakışamaz!
  1. Huzurun Rengi Onların Tekelinde
Balık burcunun insanlara huzur ve güven veren bir yapısı vardır. Karşılarındakiler ile rahatlıkla empati kurabilen ve onlar için ellerinden geleni yapan balık burçları bu özellikleri ile herkesi kendilerine hayran bırakırlar. Bu yüz den yeşilin ve mavinin onların renkleri olması bir tesadüf değil. Hatta bu renkleri kimsenin onlar kadar iyi taşıyamaması da kesinlikle bir tesadüf değil!
  1. Düşünecek Çok Şey Var
Balık burçları için düşünecek çok şey vardır. Arkadaşının yaklaşan düğünü, kardeşinin geçemediği sınavı, annesinin Karadeniz gezisine nasıl gideceği… Her şey onun için düşünülmesi planlanılması ve destek olunması gereken şeylerdir. O sevdiklerini asla yalnız bırakmaz. Rahat parçaları sevmesi de bu yüzdendir. Onun üstünü başını düzeltmekle uğraşacak zamanı yoktur. Sevdiklerine ayırması gereken zamanı asla harcamaz. Bu yüzden pratik, şık ve rahat olmak onun dolabının temelidir.
  1. Kendini Dinlemek
Balık burçlarının herkese karşı bu kadar açık ve verici olması onların kendilerini düşünmediği anlamına gelmez. Onlar kendilerine çok iyi bakmaları gerektiğini bilirler. Bu yüzden evleri onlar için birer mabet gibidir. Evde en rahat pijamalarını giyip kitap okumak, film izlemek ve tabii ki güzel bir uyku çekmek onlar için günün en özel zamanlarıdır.
  1. İçimde ki Süper Kahraman!
Balık burcu insanları çok kırılgan gibi görünseler de onlar burçlar kuşağının en güçlü burçlarından birisidir. Bir şeye karar verdiklerinde buna odaklanırlar ve onları bundan vazgeçirmek mümkün değildir. Bu kararlılıklarını ince ve düşünceli yapıları ile birleştirdiklerinde iş hayatında başarılı olmamaları işten bile değildir. Dolapları da bu muhteşem karışımı yansıtan şık ve ince düşünülmüş parçalardan oluşur.
İçtenliğin yansıması balık burçları en az kendileri kadar özel parçaları dolaplarına sokarlar. Hem rahatlık hem de şıklık vaat eden koleksiyonları ile DeFacto Dolabı yeni sezonda hem onlar hem tüm diğer burçlar için şimdiden hazır. Yeni sezona henüz göz atmadınız mı?

En son yazılar