İftara Davetliyiz

24.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Hoşgörü, sevgi ve paylaşmanın ayına, Ramazan’a girdik. Bizim için çok değerli anlamlar taşıyan bu özel ayın en özel yanlarından birisi de herkesi bir araya getirmesidir. Bütün ailenin başına oturduğu uzun iftar sofraları, kahkahalar ile dolup taşan odalar... Fırınların önündeki uzayıp giden pide kuyrukları... Sevgi ve paylaşma dolu bu güzel ayın ilk haftasını geride bıraktık. Sevdiklerimizle beraber vakit geçirmemizi sağlayan iftar davetleri de başladı. Koşuşturmacalar ile geçen Ramazan ayında ne giyeceğine karar veremiyor musun? İftar davetlerin için DeFacto koleksiyonu ile birbirinden şık kombinler hazırladık. Keşfetmeye hazır mısın?


Baştan Ayağı Mükemmel Uyum
Aynı renk ve desende pantolon bluz takımları 2018 ilkbahar yaz sezonunun favorilerinden. Özellikle moda haftalarında ünlü isimlerin ve moda ikonlarının sıkça tercih ettiği uyumlu pantolon bluz takımları iftar davetlerinde kurtarıcın olacak! Parçalar arasında uyumu yakalama derdine son veren ikililerle hazırlayacağın kombinlerde istersen blazer ceketleri istersen DeFacto dantel detaylı çiçek desenli bluz gibi üstleri kullanabilirsin. Kombinini tamamlamak için zıt renklerde aksesuarlara kombininde yer verebilirsin.

Yaz Aylarında Elbise Rahatlığı
Ailen ya da arkadaşların ile beraber gideceğin bir iftar davetinde rahat bir şıklığı tercih edebilirsin. Pantolon ceket ya da etek bluz ikilileri yerine DeFacto çiçek desenli fırfır detaylı markoken elbise gibi konforlu bir elbiseyi kullanabilirsin. Stilini maksimum rahatlık ile buluşturmak istersen son senelerin favorisi sivri burun terlikler ile kombinini tamamlayabilirsin.

Yazın Favori İkilisi; Etek Bluz
Etekler senin için günlük stilin vazgeçilmez parçalarından mı? O halde iftar davetlerinde şıklığını eteklerle yakalamaya ne dersin? Uzun etekler 2018 ilkbahar yaz sezonunda oldukça revaçta. Birçok stille uyum sağlayan maksi eteklerini eğlenceli tişörtler ya da şık bluzlar ile kombinleyebilirsin. Biz DeFacto dantel detaylı etek ile DeFacto işleme detaylı gömleğin uyumunu çok beğendik! Senin de hoşuna gitti mi?

Ramazan ayında sevdiklerin ile beraber vakit geçirirken şıklığından ödün vermemen için iftar kombinlerinde ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar