Erkekler için Kurtarıcı Kombin Önerileri

06.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Sabahları ne giyeceğim diye dolabın karşısında yarım saat geçirmekten bıktın mı? Artık arada bir de olsa kurtarıcı parçalar ile hemen evden çıkabilmek mi istiyorsun? O halde senin için DeFacto koleksiyonuyla hazırladığımız her stile uygun kurtarıcı erkek kombinlerine göz atmaya ne dersin? Hadi keşfetsene!


Sade ve Şık
Gardırobun basic parçalarla mı dolu? Kendini sade renk ve tasarımların içinde mi daha rahat hissediyorsun? O zaman sade ve şık stil senin için doğru adres. Klasik parçaları sezon trendleri ile karıştırarak sade şıklığına biraz farklılık katabilirsin. Biz bu stil için DeFacto suni deri ceket ve boğazlı kazağı tercih ettik. Beğendin mi?

Klasik Şıklık
Şal yaka hırkalar erkek modasının en klasik parçalarından birisi. Her stile ayak uydurmaları, rahat olmalarının yanı sıra sofistike havaları ile bütün kombinlere şıklık katmaları onları sıkça tercih etmemizi sağlıyor. Chino pantolon ve gömlek ikilisini DeFacto basic hırka ile kombinleyerek ofis kombinlerine yeni bir soluk getirmeye ne dersin?

Spor Şıklık
Özellikle rahat ve spor parçaları tercih edenler için sweatshirtler geçiş mevsimlerinin vazgeçilmez parçalarının başında geliyor. DeFacto Miami Heat lisanslı sweatshirt sıcacık dokusu ve baskısı ile sporsever erkeklerin çok seveceği bir parça. Biz bu parçayı soğuk günlerde için ısınsın diye kapüşonlu yelek ile kombinledik. Sevdin mi?

DeFacto Kurtarıcı kombin önerilerini senin için derledik. Üç stilden en çok hangisini sevdin? Stilin hangisi olursa olsun ihtiyacın olan tüm kurtarıcı ürünler DeFacto koleksiyonunda, keşfetsene!

En son yazılar