Bu Kış Sahip Olmanız Gereken 6 Parça

27.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kış sezonu için alınacaklar listeni çıkarttın mı? Sezonun trendlerine uygun alınacaklar listeni çıkart, soğuk kış günlerinde stilinden ödün verme! Şişme montlar, kürk yelekler, kadife pantolonlar... Liste uzadıkça uzamasın diye biz sezonun altı kilit parçasını senin için bir araya topladık. Sezonun en trend parçalarına DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?


Elbise Şıklığı
Sezonun en önemli trendlerini bir araya toplamaya ne dersin? Daha önce kadifenin hızlı yükselişinden bahsetmiştik, sezona damgasını vuran kadifeyi kış sezonlarının vazgeçilmezlerinden suni kürkler ile bir arada kullanabilirsin. Farklı dokuları ustaca kullanman her zaman için şıklığını bir sonraki adıma taşır. Mesela DeFacto tüylü mont ile çiçek detaylı kadife elbiseyi bir arada kullanarak sezon trendlerini on ikiden vurabilirsin!

Romantik Şıklık
Bu sezon detay trendlerinin en gözdesi inciler. Stiline romantik bir hava katmak için inci detaylardan faydalanabilirsin. İnci detayları dantel ve çiçek gibi diğer romantik detaylarla kullanarak stilini güçlendirebilirsin. DeFacto inci detaylı kaşe kaban ve dantel detaylı kazak ikilisi ile romantik stili baştan yazmaya ne dersin?

Rahat ve Şık
2000’li yılların modası tüylü kazaklar geri döndü! Yumuşacık tüylü kazaklar bbu sene her yerde karşımıza çıkıyor. Sen de tekrar moda sahnelerinde yerini alan bu trendi gardırobuna dahil edebilirsin. Jean pantolonların ile kombinleyeceğin DeFacto düşük omuzlu tüylü kazak şık olurken rahatlığından ödün vermemeni sağlayacak!

Bu kış alınacaklar listendeki eksikleri DeFacto koleksiyonu ile tamamlamaya ne dersin? En trend parçalar bir tık uzağunda seni bekliyor. Hadi keşfetsene!

En son yazılar