Yılbaşında Nasıl Yıldız Olunur?

27.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni bir yıla girmek için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Hatta sizde tıpkı bizim gibi yeni yılda yapacaklarınıza dair kocaman bir liste bile hazırlamış olabilirsiniz. Her ne kadar bu listenin çoğu uygulanamadan unutulacak olsa da bizce umudun çabası da takdire şayan… Ne demişler umut her şeyin başlangıcıdır. Yeni başlangıçlar içinde yeni bir yıldan daha iyisi olamaz. Peki, yeni yıla nasıl girmeyi planlıyorsunuz? Madem hedeflerimiz ve umutlarımız büyük o zaman onun hakkını verecek şık bir stille yeni yıla girmek için önerilerimize bir göz atın deriz.27122015-icerikYeni yılın rengi kırmızı her zaman günün kahramanıdır. Bizce kırmızı bir elbisenin yıldız yapamayacağı tek bir kişi bile yok. Yılbaşında gecenin yıldızı olmak için ise kırmızında başka bir alternatif düşünemiyoruz. Kadifenin seçkin dokusunu da buna eklersek, yılbaşı için kırmızı kadife bir elbise bizi bekler. Küçük zincir saplı bir çanta ise tüm gece dans edecekler için kesinlikle aksesuarların kralı!
Erkeklerin dolaplarında son dönemlerde bir şeyler oluyor. Bir zamanlar klasik takımlar ve pantolonlarla dolan dolaplar şimdilerde sofistike bir ruhun keyfini çıkarır gibiler. Bundan tabii ki bir şikayetimiz yok. Beylerin şıklık konusunda ki bu yarışı yılbaşında da sürecek. Kadife ceketlerle sofistike bir hava yakalayan beyler yeni yıla yeni siyah lacivert ile giriyor. Yeni nesil salon erkekleri olarak her zaman şıklıklarından vazgeçmiyor olabilirler ama rahatlık konusunda da yılbaşında bile ödün vermediklerini söylemek gerek!
Yeni yıl dileklerinize bu yıl yepyeni bir siz eklemeye niyetliyseniz, bu işe dolabınızdan başlamanın tam zamanı! Sezonun en iddialı koleksiyonları ve yeni yıl indirimleri sizin için DeFacto’da hazır!

En son yazılar