Sezon İçin Dolabını Sınamaya Hazır mısın?

28.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yükselen enerji yeni sezonun trendi. Sıradanlıktan uzak ama minimal çizginin berraklığını da kaybetmeyen detaylar dolaplarda fark yaratmak konusunda kararlı. Devrim niteliğindeki seçimlerle sezonun en olmazsa olmazları bir araya geliyor. Peki, açık renklerin duru etkisi kadar etnik dokunuşlarında hakimiyetini yükselttiği sezon için dolabın ne kadar hazır? Sezon için dolabını sınamaya hazırsan cesaretini göster ve sezonun bu olmazsa olmazlarında kaçta kaçına sahipsin öğren!icerikKatlayarak artan modaAzla yetinmek ama yüksek bir stil yakalamak… Aksesuarda sezonun trendini tam 12’den vurmak isteyenler için işte altın anahtar! Üst üste takılan kolyelerden yine üst iste kullanılan zincir bileklik modellerine kadar takılar bu sezon sade ama çok fazla! Sezonun yükseleni ise kesinlikle bileklikler. Bu sezon kombinlerde sadelik ön plana çıkarken, son söz üst süte takılan modernden klasiğe bileklik ve bilezik modellerinin!
Deniz ruhuSezonun ruhu kesinlikle marin bir stilden ilham alıyor! Mavinin en deniz tonları bu sezon kazaklardan gömleklere kadar her parçaya da bir kez daha kendisini buluyor. Özellikle beylerin dolaplarında fresh bir enerji yakalayan mavi ve tonları bir kez daha erkeksi stili marin stilin rahat havasıyla tamamlıyor. Mavi gömlek modelleri ve üzerine alınan hırkalar sofistike bir baharın habercisi…
Bahar esintisiBahar aylarının imzası olan parçalar minimal havanın etkisiyle yeniden yorumlanıyor. Şalların bir kez daha dolaplardan çıktığı yeni sezonda, kombinler elegan bir stil dokunuşuyla tamamlanmış oluyor. Hırkaların, gömleklerin ve tabii ki baharın olmazsa olmazı trençkotların bu sezon en yakın ekürisi kesinlikle ince şifon dokusuyla uçuşan şallardan başkası değil.
Değişken geometriBaharın netlik trendi çizgilerle kavuştuğunda ortaya temiz bir stilin net hatları çıkıyor. Enerjisi yüksek modern bir hava yakalamak isteyen beyler için tasarlanan desenler geometriden ilham alıyor. Karelerden üçgenlere uzanan desenlerle minimal stillin cool stilinden ilham alan kazaklar, gömlekler ve hırkalar beylerin dolaplarında bir devrim yaratma konusunda sezonun en iddialı parçaları!
Yeni sezonun kilit parçaları dolapları şimdiden bahara hazırlıyor. Geçtiğimiz sezondan ilham alan modellerden yeni bir bakışla sezonu yorumlayan koleksiyonlara kadar aradığınız her şey DeFacto dolabında sizi bekliyor. Sezonun ve zamanın ruhunu yakalamak için mutlak göz atmayı unutmayın!

En son yazılar