3 Adımda Maskülen Stil

29.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Coco Chanel’in tasarladığı takımlarla ilk defa moda sahnesinde yerini alan maskülen kadın giyimi 1930’lu yıllarda Audrey Hepburn gibi isimlerle popülerleştiğinden beri moda dünyasında sarsılmaz bir yere sahip. Son senelerde gittikçe popülerleşen power suit diye adlandırdığımız takım elbiseler maskülen stilin sahnelere emin adımlara geri döndüğünün en büyük habercisi. Yılların eskimeyen maskülen stilini DeFacto koleksiyonuyla senin için yazdık, keşfetsene!


Klasik Şıklık
Her stile ve renge uyum sağlayabilen beyaz gömlekler her gardırobun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Maskülen stilde ise bu basic parça en önemli demirbaşlardan. Biz bu klasiği, DeFacto basic gömleği başka bir klasik olan gri kareli pantolon ile kombinledik. Basic gömlek ve kareli pantolon kombinini mokasen ayakkabılar ile tamamla, maskülen stili baştan yaz!

Blazer Şıklığı
Blazer ceketsiz maskülen stil olmaz! Artık birçok farklı renk ve desende bulabildiğimiz blazer ceketler özellikle ofis kombinlerinin kurtarıcı parçalarından. İş toplantılarına giderken maskülen stilini DeFacto kareli blazer ceket ve balıkçı yaka kazak ile tamamlayabilirsin. Maskülen stiline biraz renk katmak istersen bordo ve tonlarından yardım alabilirsin!

Siyahın Gücü
Maskülen stilin vazgeçilmez renklerinden birisi de siyah. Onun ağır duruşu maskülen stil ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Sen de maskülen stili uygularken siyahın gücünden yardım al! DeFacto siyah basic gömlek ve yüksek bel pantolonu kombinle gittiğin her yerde stilin konuşulsun!

Maskülen stili yakalamak için ihtiyaç duyduğun her şey DeFacto ile bir tık uzağında, hadi keşfetsene!

En son yazılar