Sezonun Trendi: Romantik Çiçekler

29.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz sezonunda görmeye alışkın olduğumuz çiçek desenleri bu sene sonbahar-kış mevsimine taşıyor. Tasarımcılar çiçek desenleri soğuk günlere taşıyarak içlerimizi ısıtıyor. Gardıroplara romantik bir esinti getiren çiçek desenleri elbiselerden çantalara kadar bütün parçalarda! Çiçek desenlerinin en güzel halleri DeFacto koleksiyonunda keşfetsene!


Trend Şıklık
Sezon trendlerini bir arada kullanmaya ne dersin? Hafif şifon kumaşları Moschino, Valentino gibi önemli tasarımcıların koleksiyonlarında sıkça gördük. Sonbahar sezonundaki romantik havayı şifon kumaş ve çiçek desenlerinden daha iyi ne destekleyebilir? Biz DeFacto desenli kruvaze bluzu bağcık detaylı pantolon ile kombinledik. Beğendin mi?

Rahat Şıklık
Romantik de olsan rahatlığından vazgeçemiyor musun? O zaman bu kombin tam sana göre! Çiçek işlemeleri ile zenginleştirilmiş kot eteğini, asla eskimeyen bir klasik ile, DeFacto balıkçı yaka kazakla kombinle, gittiğin her yerde tarzın konuşulsun!

Sade Şıklık
Romantik çiçekleri sade ve şık stilinle tamamlamaya ne dersin? Desenli blazerların gücünden faydalanarak kombinine biraz enerji katabilirsin. Çiçek desenleri blazerların maskülen havasını bir anda nasıl da değiştiriyor, fark ettin mi? Biz sade ve şık kombinimizi DeFacto desenli blazer ceket ve kadife etek ile kombinledik. Sevdin mi?

Romantik çiçekleri bu sene her stile uygun parçalarda göreceğiz. Her stile uygun en trend çiçek desenli parçalar DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar