Haftasonuna Özel 3 Kombin

04.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bu hafta sonu için planın hazır mı? Bahar havalarının tadını çıkartmak için pikniğe mi gideceksin yoksa şehrin sokaklarını keşfedeceğin güzel bir gezi mi? Ya da hala ne yapacağına karar veremedin mi? Bu hafta sonu için planın ne olursa olsun kafanı kombinlere takmana gerek yok. Senin her planına uyacak rahat ve trendlere uygun hafta sonu kombinleri hazırladık. Gittiğin her ortamda şık olabilmen için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda, senin için hazırladığımız hafta sonu kombinlerine bizimle beraber göz atmaya ne dersin?


Bahar Aylarının Vazgeçilmezleri: Kimonolar
Son yıllarda sokak stilinin vazgeçilmez parçalarından birisi haline gelen kimonolar geçiş mevsimleri için en ideal dış giyim parçalarından birisi. Beyaz bir tişört ve favori denim pantolonun ile DeFacto desenli ceketi kombinleyerek on dakika içinde evden çıkmaya hazır mısın? Metal detaylı beyaz bucket çanta ile kombinini tamamlayarak kimono ve denim pantolon kombinini bir sonraki seviyeye taşıyabilirsin!

Eğlenceli Baskılar, Eğlenceli Kombinler
Söz konusu günlük stil olduğu zaman eğlenceli baskılara yer vermemek imkansız. Hafta sonu kombinlerinde eğlenceli tasarımları tercih edenler için baskılı tişörtlerin yeri bambaşka! Sen de bu hafta sonu kombininde DeFacto baskılı t-shirtü denim pantolonun ve eğlenceli tasarıma sahip DeFacto baskılı kol çantasını kombinleyerek günlük stiline renk katabilirsin!

Baharın Gözdesi: Denim Ceket
Etekler senin için günlük stilin vazgeçilmez parçalarından mı? O halde siyah şıklığını eteklerle yakalamaya ne dersin? Birçok farklı stil ile uyum sağlayan kalem etekleri günlük stilinde tercih edebilirsin. DeFacto bağlama detaylı eteği sezonun gözde parçası denim ceketler ile kombinleyerek hafta sonuna renk katabilirsin!

Bu hafta sonu için planların ne olursa olsun şıklığın DeFacto ile güvence altında! Birbirinden şık ve eğlenceli hafta sonu kombinlerin için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar