Sezonun Trendi: Modern Çizgiler

23.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Siyah, beyaz, renkli, kısa, uzun, ince, kalın, enine ya da boyuna, çizgiler bu sezon aramızda! Kendimizi bildik bileli çizgiler moda, ama bu sene bir başka, rengi, eni, boyu ne olursa olsun yeter ki çizgili olsun! Gece ve gündüz kombinlerin vazgeçilmez deseni modern çizgiler bu sezon moda dünyasının spot ışıkları altında! En trend çizgili parçalar DeFacto koleksiyonunda!


Siyah Beyaz Çizgiler
Asla demode olmayan çizgiler; siyah ve beyaz… Modadaki çizgi oyunu ne yönde ilerlerse ilerlesin siyah beyaz çizgiler daima bizimle olacak. Siyah beyaz çizgileri sarı, turuncu, pembe, kırmızı gibi canlı ve sıcak renkler ile patlat. Zıtların uyumundan faydalan! Kırmızı ceket ile DeFacto çizgili elbiseyi kombinle, siyah beyaz çizgiler ile parla!

Modern Çizgiler
Çizgiler dokuma olarak gelmek zorunda değil. Çizgi baskıları ile farklı dokuları deneyimle! Çizginin en cool hali siyah üzerine siyah çizgili t-shirtünü DeFacto Pedro acid wash jean ile tamamla, sen değil tarzın konuşulsun!

Ciddi Çizgiler
Modern çizgileri iş kıyafetlerine uyarla. Kalem eteklerini değişik çizgiler ile bir arada kullan, eğlenceli kombinler yarat! DeFacto cep detaylı çizgili gömlek ve kalem etek kombinini makosenler ile tamamla. Ofiste hem şık hem de rahat bir gün geçir!

Sezonun en göz alıcı trendlerinden modern çizgili kombinlerden hangisi senin stillin? Her stili tamamlayacak çizgiler DeFacto koleksiyonunda keşfedilmeyi bekliyor!

En son yazılar