Son Dakika Hediye Rehberi

29.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Hediye almayı sevmeyen var mı? Güzel bir hediye her zaman birisinin gönlünü kazanmak için birebirdir. Bir de buna tam on ikiden vuran isabetli seçimler eklenirse, hem karşımızdaki kişiyi düşünmenin hem de onu iyi tanıyor olmanın artısı eklenir ki, işte buna çifte bonus denir! Bu kadar isabetli hediyeler için bolca zaman lazım diyorsan, seni yanıltacak muhteşem yeni yıl son dakika hediyeleri listemizi henüz görmemişsin demektir!

29122015-icerik

  1. Zamansız bir hediye seçin
Zamanın kıymeti asla geçmez. Hele bir de şehrin karmaşası içinde oradan oraya koşturan bizler için zaman daha da önemli. Buradan yola çıkarak bir klasik olan saati harika bir hediyeye dönüştürebilirsin. ''''Zamanın en kısa aralıklarında bile beni hatırla istedim.'''' diyerek alacağın saatle kesinlikle yeni yıla unutulmaz bir ilk hediyeyle başlayacaksın.
  1. Sarılmak en güzel hediyedir
Evet, birisine sarılmak ona verebileceğimiz en güzel hediyelerden birisidir. Onu ne kadar sevdiğimizi çocukluğumuzda ki sımsıkı sarılarak göstermek kesinlikle mükemmel bir seçim… Bu sıcacık kucaklamayı her an yanında hissetmesi ise paha biçilemez bir hediye. O zaman ona en az senin kadar sıcak tutacak bir kazak alabilir ve her ana ona sımsıkı sarıldığın zamanları hatırlamasını sağlayabilirsin.
  1. Eliniz hep üstünde olsun
Her an sizi koruyan kollayan, elini üzerinizden çekmeyen birinin varlığı gibisi yoktur. Her an kendini güvende hissettirmesi bir yana, verdiği öz güveni başka hiçbir şeyde yakalamak mümkün değil. Sen de sevdiklerine bu özel hissi hediye edebilirsin. Her an ellerini tutmaya hazır olduğunu gösterecek sıcak mı sıcak, sevimli mi sevimli bir eldivenle sende bu yıl onlara kocaman bir güven hediye et!
  1. Başınızın tacı olduklarını hissettirin
Dünyanın en kıymetli hazinesi başımızın tacı sevdiklerimiz. Güzel günlerimizi de kötü zamanlarımızı da paylaştığımız kişileri başımızın üstünde taşımayalım da ne yapalım? Onlara yeni bir yıla girerken başımın üstünde yerin var demenin en güzel zamanı. Hep beraber yepyeni bir yıla hazırsan, sıcacık bir bere ile onlara senin için yerlerinin neresi olduğunu bir kez daha ilan edebilirsin.
Yeni bir yılda ister son dakikada isterseniz erkenden hediye alışverişinizi tamamlamış olun aradığınız her şey herkes için DeFacto’da! Her yaşa ve her zevke göre en anlamlı yeni yıl hediyeleri için sen de DeFato’ya göz atmayı unutma!

En son yazılar