Yaz Partilerinde Başrol Sen Ol

30.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yazın gelmesiyle birlikte açıkhava organizasyonları da canlılık kazanmaya başlıyor. Kır düğünleri, barbekü partileri, açıkhavada uzun saatler boyunca yapılan kahvaltılar yaz günlerinde keyfimize keyif katıyor. Kır düğünü gibi bir organizasyona katılırken hem yazın hafifliğini, neşesini hem de bir düğüne katılacağımız için onun ağırlığına uyum sağlayacak bir kombin yapmamız gerekiyor. Sen de böyle bir davete katılacaksın ve ne giyeceğine karar veremiyor musun? DeFacto Yaz Koleksiyonları sana istediğin seçenekleri sunuyor. Spor, klasik, ışıl ışıl kombinler yapacağın yüzlerce seçenek seni bekliyor, göz atsana!


Tam açıkhava organizasyonlarına uygun bir kombin. Bej rengi fit ceket, kahverengi kol saati ve bej ayakkabılarla harika bir uyum yakalanmış. Yaz boyu katılacağın organizasyonlarda Defacto Koleksiyonlarından kombinini yap, herkes tarzından bahsetsin!

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Turkuaz kruvaze model elbise, bej çanta kombini tiril tiril ve tam yazlık. Kombininin tamamlayıcısı makyajına pembe rujla son dokunuşu yap, açık bıraktığın saçlarınla katıldığın davetin en göz alıcısı sen ol!
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Şimdi geriye güzel günün keyfini çıkarmak kalıyor.

En son yazılar