Stil Sahibi Erkeklere 2017 Trend Kombinleri

31.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Erkek modasının en az kadınların ki kadar önem gördüğü bu dönemde stil sahibi erkeklere harika haberlerimiz var. 2017 yaz modası erkek trendlerini senin için iyice araştırdık. Gündemde neler var? En çok sevilen parçalar neler? Hangi renkler favoriler arasında? Tüm sorularına yanıt bulacaksın. Sezonun en cool yaz kombinleriyle karşındayız!


T-shirt ve Gömleklerin Gücünü Keşfedin

Abartıya kaçmadan, sade ama iddialı parçaları kombinlerinizde bulundurmalısın. Erkek modasının basic parçalarından t-shirt modelleri ve gömleklerde bunu yakalaman çok kolay! Düz beyaz t-shirtler vazgeçilmezin olabilir ama sen cool siyahlarla yorumlanmış uzun baskılı t-shirtü seç. Minik bordo detaylara sahip gömlek de cool görünüm için ideal parçalardan.


Stiline Göre Pantolonunu Seç

Rahat ve günlük giyimden hoşlanıyorsan DeFacto denim pantolonlar tam sana göre. 2017 erkek yaz modasına yön veren denimleri t-shirtlerinle rahatlıkla kombinleyebilirsin. Chino pantolonun şıklığını smart casual stilinde kullanan erkekler için mavi chino modeller doğru tercihler olacak. Taba renk erkek ayakkabılarıyla kombinlendiklerinde çok şık oluyorlar.

Aksesuarını Seçtin Mi?

2017 yaz modasında aksesuar zenginliğini görüyoruz. Erkekler için sınırlı görünen aksesuar fikirleri DeFacto’da yeniden hayat buluyor! Stilin için doğru aksesuarlarla hareket etmelisin. Sportif bir stile sahip ve rahatlıktan hoşlanıyorsan hip hop model şapkalar senin için en doğru seçim. Klasik erkeklere ise suni deri kayışlı şık kadrana sahip kahverengi saatleri kullanmalarını öneririz.

Zenginleşen erkek modasının 2017 trendlerini DeFacto Blog’da takipte kal!

En son yazılar