Tulumlar Yükselişte

31.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Sıcak havalarda hepimiz hafif ve terletmeyen kumaşlar ile kolay kombinlenebilecek parçaları tercih ediyoruz. Söz konusu pratik kombinler olunca aklımıza ilk gelen şey tabii ki elbise ve tulum gibi tek parçalar oluyor. Günlük stilin vazgeçilmez parçası tulumların 2018 ilkbahar yaz sezonunda yükselişe geçiyor. Elbiselerin tahtını sarsan tulumlarla daha tarz kombinler hazırlamak senin elinde. Göz alıcı kombinler için 2018 ilkbahar yaz sezonunun trend aksesuarlarından yardım alabilirsin! Hazırlayacağın birbirinden şık kombinler için DeFacto koleksiyonu ile sezonun en güzel tulumlarına göz atmaya ne dersin?


Haki Tonları ile Safari Şıklığı
Haki ve toprak tonları 2018 ilkbahar yaz sezonunun en ön plana çıkan renk gruplarından. Moda ikonları ve ünlü isimlerin günlük stillerinde sıkça tercih ettiği haki tonları tropikal desenler ve safari stili ile büyük bir uyum yakalıyor. Sen de günlük stilinde haki ve safari trendini bir arada yakalamak istersen DeFacto kuşak detaylı anvelop tulumdan yardım alabilirsin. Fular gibi şık aksesuarlar ile kombinini zenginleştirebilirsin.

Tulumlar ile Spor Şıklık
Günlük stilinde nasıl parçaları tercih ediyorsun? Spor ve rahat parçalar senin vazgeçilmezlerinden mi? On dakikada evden çıkıp şıklığından ödün vermeyeceğin kombinler için siyah tulumları tercih edebilirsin. Siyah tulum kombinlerini ister renkli aksesuarlar ile yaz enerjisine uydurabilirsin. İstersen de DeFacto beli büzgü detaylı siyah tulumu siyah sırt çantası ve spor ayakkabıların ile tamamla gittiğin her yerde stilin konuşulsun!

Tulumlara Denim Yorumu
Tulumların en sevilen yorumlarından birisi de denim salopetler. Sen de günlük stilinde denim tulumları tercih ederek günlük stilinde rahat ve şık kombinler hazırlayabilirsin. Serin yaz akşamlarında kimonolar ve ince hırkalar ile denim tulum kombinini tamamlayabilirsin. Son yılların en sevilen yaz trendlerinden şık terlikler ile DeFacto denim tulumu kombinle, gittiğin her yerde stilin konuşulsun!

2018 ilkbahar yaz sezonunun sevilen trendi tulumlar ile hazırlayacağın rahat ve şık kombinlerin için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar