2016 Yılında Yapılacaklar Listesi

31.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Başlangıçlar konusunda ne kadar iyisin bilemiyoruz. Ben yeni bir yıla hazırım ve ne istediğimi biliyorum diyenlerdensen önce seni tebrik ediyor ve biraz da kıskandığımızı itiraf ediyoruz. Yok, henüz yeni yıl için listeni yapmadıysan sen de bizdensin demektir. O zaman hazırsan yeni bir yıl için listeni yapmaya başlamanın tam zamanı! İşte henüz tamamlanmayan bir 2016 listesi! Sen de bir göz at ve sana ilham verecek olanları kendi listene hemen ekle.

01012016-icerik

  1. İşimizde daha iyi olacağız
Bu yıl listenin en başına biz işi koyduk. Olduğumuzdan daha iyi olacağımız, kendimizi bir adım daha ileriye taşıyacağımız bir yıl için her şey hazır! İster yeni bir eğitime katıl istersen bu yıl hedefine o uzun zamandır istediğin terfiyi koy. Daha iyi olmak için önümüzde kocaman bir yıl varsa bunun hakkını vermek gerek diyoruz, sen ne dersin?
  1. Ailemize daha çok zaman ayıracağız
Yoğun iş temposu, trafik, stres… Üzülerek söylüyoruz ki bunlar yeni yılda da bizim olacaklar. Ancak biz bu yıl hepsini bir kenara bırakıp sevdiklerimize ve ailemize odaklanmaya karar verdik. İşten güçten şikâyet etmek yerine sevdiklerimizle olmanın keyfini daha çok çıkaracağız.
  1. Bu yıl aşka biz söz geçireceğiz
Gelelim hepimizin malum derdine. Bu yıl bizim dileğimiz tüm yalnızların aşka merhaba demesinden yana… Yalnız olmayanlarınsa aşklarının keyfini çıkarmasından... Eğer yalnızsanız üzülmeyin ve bu yıl aşkın sizi bulacağından şüphe etmeyin. Baktınız ki o sizi bulmuyor siz onu bulmak için yeni insanlarla tanışabilir, hem kendinizi geliştirebilir hem de aşkınızı bulmak için harekete geçebilirsiniz!
  1. Seyahat edip yeni yerler göreceğiz
Kendi dünyamıza sıkışıp iş-ev arasında mekik dokumaya bu yıl bir son veriyoruz. Dışarıda kocaman bir dünya var. Bizde bu yıl bu yepyeni dünyaları keşfetmekte kararlıyız. Hem illaki hepimizin Paris’e, Roma’ya gitmesine gerek yok. Mesela Kapadokya ya da Harran ile işe başlayabiliriz, sen ne dersin?
  1. Sağlıkla buluşmaya kararlıyız
Her yılın başında aldığımız o ben spora başlıyorum kararlarından bir sonuç alamamış olabiliriz. Peki, bu bizi yıldırıyor mu? Tabii ki hayır… Hatta yeni yılda hedefimizi daha da büyütüyoruz. Bu yıl spordan beslenmeye sağlık dolu bir yıl geçirmekte kararlıyız. Daha akıllıca beslenip sporla form tutacağımız fit bir yıl bizi bekler!
Senin listende neler var bilmiyoruz ama sende bize katılmak istersen aradığın her şey tek bir adreste! Dolabını yeni bir yıla hazırlamak için sana kesinlikle bu yılda DeFacto Dolabı yeter!

En son yazılar