Kışın En Desenli Hali: Floral Tailor

03.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Retro parçaların sokaklardaki yükselişi sürüyor. Bir zamanların fenomen desenleri kareler ve kazağı deseni ise bu geri dönüşün en iddialı desenleri olarak baş köşeye oturdular bile! Yanlarına en yakın ekürileri bordoyu da alan bu iddialı ikiyi nasıl kullanacağınız ise tamamen sizin hayal gücünüze kalmış!04112014-blog-içerikSezonun Hiti Belli Oldu!Tüm yaz boyunca renklerin ve desenlerin etkisindeki pantolonlar şimdi taytları da etkileri altına alarak çıtayı bir tık daha yukarıya çekiyorlar. Siyah beyazın ve bordonun egemenliğindeki modeller canlı renklerden vazgeçmiş olmanın dengesini desenler ile buluşarak kuruyorlar. Klasik çizginin en iddialı pantolon modelleri ise kesinlikle bu sezon desenli pantolon modelleri arasından çıkmaya hazır!
Sıcak Desenler Desek?Kışın en sevdiğimiz parçaları olan triko üstler ve hırkalarda bu desen rüzgarı ile canlanıyorlar. Monokrom desenler kazaklarda ve bluz modellerinde da bol bol görünmesine rağmen, bahar çiçekleri hırkalar konusunda yerini başka bir desene bırakmaya hiç niyetli değil. Çiçek desenli hırkalar, kesinlikle dolaplarımızın rengi olmaya aday!
Detaylar Her Zaman Görünür!Kışın kazaklar ve montlarla her yanımızı kapatıyor olmamız yine de aksesuarlardan vazgeçeceğimiz anlamına gelmiyor. Kazaklarımızı ve kışlık gömleklerimizi süsleyecek büyük kolye modelleri ile kışın bile şık olmak bizce hakkımız! O zaman ince zincirli kolyeleri yazın askılı elbiselerine saklıyoruz ve kışı bu geometrik tasarımlı büyük kolyeler ile tamamlıyoruz!

En son yazılar