Sofistike Erkekler High Volume Giyer

08.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kışın soğuk havasından esinlenen modacılar erkek trendlerini kış renklerine doğru çevirdiler. Canlı tonları yazın sıcak günlerinde bırakan trendler, bu kış beyleri çok daha sofistike çok daha seçkin bir stil ile High Volume koleksiyonunda karşılıyor.high-volume-defacto-blog-2Dingin Bir TercihGrinin egemenliğindeki kombinler beyler için bu kış yeşil ve tonları ile şekilleniyor. Özellikle nane yeşilinin ön plana çıktığı tasarımlar, spor kazak modellerine ve sweatshirtlere bambaşka bir hava katıyor. Nötr renkler ile kahve ve lacivertin yarattığı dingin denge ise kesinlikle görülmeye değer! Örgü motifli kazaklar kadar dikkat çeken bir diğer detay ise çizgiler oluyor. Bu sezon beyleri ve dolaplarını düz renklerle kombinleyebilecekleri bol bol çizgili parçalar bekliyor!
Yeni Seçim: Sofistike ve SporSpor modelli gömlekler de soğuk renklerin etkisi ile yeniden şekilleniyor. Özellikle lacivert açık yeşil ile buluşan gömlekleri omuzlara alınan kazaklar ya da v yakalı hırka modelleri tamamlıyor. Pantolon seçimlerinde ise kahverengi tonları ön plana çıkarken, gri pantolon modelleri de sezonun dolaplara girecek parçaları arasında yer alıyor. Rahatlığın ön plana çıktığı gömlek modelleri, spor kombinler için bu pantolonlar ile ayrılmaz bir ikili olmaya hazır.
 Elegan Detaylar Aksesuarlar konusunda da bu sezon beyleri sofistike parçalar ve elegan bir stil bekliyor. Kahverengi saat modelleri, trendy şapkalar ve şallar bu kış erkek kombinlerinin ayrılmaz parçaları. Onlarında renkleri sezonun genel tonundan şaşmıyor; griler, yeşiller ve siyahların etkisindeki detaylar ile şekilleniyorlar. Özenli ve ayrıntılı bir stilin sinyallerini verecek olan bu detaylar ile beyler bu sezon ilhanımı Oxford stilinin inceliklerinden alçak gibi duruyor.
DeFacto erkeğinin rahat ve sofistike dünyasını yansıtan Hight Volume koleksiyonu ile beyler bu sezon çok iddialı! Sofistik ve seçkin stillerini rahatlık ile birleştiren beyler şimdi işte de sokakta da stillerini herkese ilan etmeye hazır!

En son yazılar