Aramızda Kutlama Sevmeyen Var Mı?

01.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Aramızda kutlamaları sevmeyen var mı? Biz kutlamaları çok seviyoruz. Hatta her şeyin kutlanmaya değer olduğuna inanlardanız dersek yalan olmaz. Bunun içinde hiçbir fırsatı kaçırmaya niyetimiz yok. Bu yüzden de söz konusu yeni bir yıl olduğunda kutlamalar için hazırlıklara şimdiden başlamak gerek diyoruz. Yılbaşında ne giyeceğini biliyorsan gerçekten çok şanslısın demektir. Ancak henüz bir fikrin yoksa yeni yılın ilk mahsulleri karşında!

01122015-icerik

  1. Romantik Bir Rüya
Yeni yıla kiminle gireceğini bilemiyoruz ancak unutma yeni yıla nasıl girersen öyle gidermiş. Mesela bol bol aşk ve romantizm fena olmaz diyorsan romantik bir yemek ve şık bir gece kesinlikle yılbaşında senin tercihin olmalı. Hanımların dantel detaylı elbiselerinin pudra renkle dansına, beylerin şık ceketlerinin centilmen stili eşlik ediyor. İşte karşınızda romantik bir yeni yıl rüyası!
  1. Lüksün Gölgesinde
Eski yılla vedalaşma zamanı geldi. İyisiyle kötüsüyle kendisinden ayrılacağımız için bir miktar üzgün olabiliriz ancak yeni yılında hakkını vermek gerek. Bunun için biraz lüks ve biraz ihtişama ihtiyacımız var. O zaman şık bir akşam yemeği, özel bir yemek ve bu gece için stil sahibi kumaş pantolonunun kendinde emin stili kesinlikle yeterde artar bile…
  1. Home Party
Yılbaşında sokaklar çok kalabalık, dip dibe kutlama mı olur diyorsanız home party konsepti emrinizde! Arkadaşlarınızla doya doya eğleneceğiniz, atıştırmalıkların keyfini çıkaracağınız, dans etmenin keyfine varacağınız bir gece sizi bekler! Tüm gece rahatınızdan ödün vermeyecek skinny pantolonları, basic gömlekleri ve chino pantolonları gece için şimdiden seçin!
Yeni yıl için hazırlıklara şimdiden başlamanın tam zamanı! Ne kadar erken o kadar iyi diyenler için en iddialı modeller, en özel stiller DaFacto’da senin için bekliyor! Kutlamaya hazırsanız, alışveriş için DeFacto zamanı!

En son yazılar