YeniYıl Kombininizi Nasıl Alırdınız?

20.12.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni yılın şıklık yarışında stilinin altını çizmek isteyenler için sezonun nabzı geçmişten ilham almaya devam ediyor. Kışın ruhunu yakalayan tasarımlar moda dünyasının en eski ancak en modern keşfi olarak bizi beklerken, sizde yeni yılın ilk gününde bu etkiyi yakalamak istiyorsanız editörlerimizin bu önerilerine mutlaka kulak verin.

ic_kapak

Bu kışın soğuk geçeceğini kabul ediyor olsak da, yumuşak dokunuşlar ve kadınsı zarafetin etkisi soğuk dinlemiyor. Dantellerin feminen havasını tamamlayan skiny pantolonların maskülen tavrı, bu yılbaşında her ana dokunan kombinler için en ideal seçimlerden. Kırmızı yılbaşının rengi olsa da, siyahın şıklından vazgeçmeyin. Ancak kırmızının dokunuşlardaki etkisini de göz ardı etmeyin ve ayakkabılarınızda bu rengin büyüsüne kendinizi bırakın.
Yeni yılın şıklık çizgisinde beylerin yüzü de geçmişin ruhuna dönüyor. Pantolon askıları, yüksek bel pantolonlar, şık gömlek modelleri 60’ların gizli günlerinin gizemini sokaklara taşımak isteyenler için olmazsa olmazlardan. Rugan ayakkabıların resmi duruşu ise bu kış kesinlikle bir klişe olarak kalıyor. Klasik takımları rahatlık ve asi bir tavırla birleştiren sezon, Amerikan stili bir şıklık konusunda iddialı...
Yeni yıla nasıl girersen öyle gider diyenler için DeFacto sezonun ve yılın en şık stillerini bir araya getirmeye devam ediyor. Geçmişin stilini modern kesimlerle birleştiren koleksiyonlar, en son modellerle sizi her ana hazırlamak için bekliyor.

En son yazılar